جستجوی محصولات و مطالب
معرفی قابلیت های ویدئو پروژکتور پخش در فضا (player space) پاناسونیک
معرفی قابلیت های ویدئو پروژکتور پخش در فضا (player space) پاناسونیک

ویدئو پروژکتور های اسپیس پلیر این قابلیت را در اختیار رستوران ها و کافه ها قرار میدهد تا با ارائه تصاویری هم راستا با مناسبت هایی که برگزار میشود ، فضای دل انگیز و مفرحی را برای مشتریان خود رقم بزنند.

ویدئو پروژکتور های پخش در فضا ( Space Player ) تکنولوژی جدیدی که کمپانی پاناسونیک برای انواع مصارف تبلیغاتی و فانتزی طراحی نموده ، از پروژکتورهای پخش در فضا برای تبلیغات محیطی و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. در ادامه همین مطلب به معرفی انواع کاربرد های دیتا پروژکتور های space player می پردازیم.

ویدئو پروژکتور اسپیس پلیر در رستوران

موارد استفاده از پروژکتور های تبلیغاتی پخش در فضای پاناسونیک

ویدئو پروژکتور های پخش در فضا ( Space Player ) می توانند در ویترین فروشگاه ها ، مراسم های فشن شو و مد ، تبلیغات محیطی سالن ها ، دیزاین رستوران ها نصب و راه اندازی شوند ، این پروژکتور ها می توانند در فروشگاه ها جایگزین بسیار مناسبی برای تابلو های تبلیغاتی و مانکن های ثابت باشند. همچنین در سالن ها و محیط های پر ازدحام می توان به جای استفاده از تابلو های ثابت دیواری از ویدئو پروژکتور های پخش در فضا برای پخش تصاویر مختلف با کیفیت بالا استفاده کرد.

ویدئو پروژکتور های space player در موزه ها برای ایجاد تصاویر فانتزی بر روی اشیاء هم مناسب می باشند ، این محصول منحصر به فرد امکانات جالبی را در اختیار مصارف تبلیغاتی و پرزنتیشن می گذارد.

پروژکتور های space player در فشن و مد

نوشته شده در تاریخ 1401/06/27

برچسب ها

 لیست مطالب وبلاگ
لوگو تصویر گستران امید