جستجوی محصولات و مطالب
video mapping with dance in american got talent
ویدئو مپینگ همراه نمایش در مسابقه استعداد یابی آمریکا

ویدئو مپینگ همراه با نمایش تصاویری می تواند تصاویر بسیار زیبایی را خلق کند ، در سری مسابقات امریکن گات تلنت در سال 2016 یکی از تیم های شرکت کننده برای اجرای نمایش خود از ویدئو پروژکتور های لیزری پاناسونیک برای خلق تصاویر حیرت انگیز استفاده کردند.

  1395/04/31تا تاریخ1395/05/01
مشاهده رویداد
Riding the Storm Musical Theater in Netherland
تئاتر موزیکال سوار بر طوفان در فریزلند هلند

در شهر لئو واردن کشور هلند از پروژکتورهای پاناسونیک برای جذاب کردن تئاتر موزیکال استفاده شد، این نمایش با نام The Stormrider (یک قطعه کلاسیک از ادبیات آلمان) ساخته شده است ، در این نمایش همراه با موسیقی بیش از 100 اسب فرسی روی صحنه آورده شد.
برای طراحی پس زمینه این نمایش از پنج پروژکتور PT-RZ31K استفاده شد که در جذب مخاطب و فضاسازی داستان نقش بسزایی داشتند. صفحه نمایش بزرگ نقش مهمی را به عنوان یک صحنه تئاتر بازی کرد که پانورامای ویدئویی زمینه و عمق داستان را فراهم می آورد. ویدئو پروژکتور های لیزری پاناسونیک به دلیل عملکرد آرام ، بدون تعمیر و نگهداری ، نصب انعطاف پذیر و شدت روشنایی بالا برای اجرای این نمایش انتخاب شده اند.
 

  1396/10/11تا تاریخ1396/11/08
مشاهده رویداد
Panasonic water video mapping at Dubai Khalifa Tower
ویدئو مپینگ روی آب پاناسونیک در برج خلیفه دبی

کمپانی پاناسونیک در ایجاد بزرگترین صفحه نمایش آب و ویدئو مپینگ دائمی جهان در جشنواره شهر دبی مشارکت کرد.
این رویداد بزرگ که در شهر دبی و به مناسبت آغاز سال نو میلادی 2020 برگزار شده است ، در یک منطقه تفریحی در نزدیکی فرودگاه بین المللی دبی برگزار شد، در این فستیوال بزرگ دو رکورد جهانی گینس به ثبت رسید. این رویداد دو رکورد برای بزرگترین صفحه نمایش آب در دنیا و بزرگترین ویدئو مپینگ دائمی دنیا دریافت کرده است ، هر دوی این رکورد ها با استفاده از ویدئو پروژکتورهای لیزری پاناسونیک به ثبت رسید.

  1398/10/11تا تاریخ1398/10/15
مشاهده رویداد
Panasonic, Tokyo Olympic 2020 presenter
پاناسونیک ، مجری المپیک 2020 توکیو

به عنوان یک شریک المپیک و پارالمپیک در سراسر جهان ،
پاناسونیک با ارائه محصولات پیشرفته تصویری و فناوری ها و راه حل های مرتبط ، به حمایت از بازی های المپیک و پارالمپیک ادامه خواهد داد.

کمپانی پاناسونیک شور و هیجان از برترین رویدادهای ورزشی جهان را با مردم در سراسر جهان به اشتراک می گذارد و به پیشرفت جنبش المپیک و پارالمپیک کمک خواهد کرد.

  1399/05/03تا تاریخ1399/05/19
مشاهده رویداد
لوگو تصویر گستران امید