جستجوی محصولات و مطالب

در شهر لئو واردن کشور هلند از پروژکتورهای پاناسونیک برای جذاب کردن تئاتر موزیکال استفاده شد، این نمایش با نام The Stormrider (یک قطعه کلاسیک از ادبیات آلمان) ساخته شده است ، در این نمایش همراه با موسیقی بیش از 100 اسب فرسی روی صحنه آورده شد.
برای طراحی پس زمینه این نمایش از پنج پروژکتور PT-RZ31K استفاده شد که در جذب مخاطب و فضاسازی داستان نقش بسزایی داشتند. صفحه نمایش بزرگ نقش مهمی را به عنوان یک صحنه تئاتر بازی کرد که پانورامای ویدئویی زمینه و عمق داستان را فراهم می آورد. ویدئو پروژکتور های لیزری پاناسونیک به دلیل عملکرد آرام ، بدون تعمیر و نگهداری ، نصب انعطاف پذیر و شدت روشنایی بالا برای اجرای این نمایش انتخاب شده اند.

تئاتر موزیکال ویدئو پروژکتور های لیزری پاناسونیک

پروژکتور PT-RZ31K پاناسونیک مجری نمایش موزیکال


ویدئو پروژکتور های لیزری پاناسونیک به دلیل عملکرد آرام ، بدون تعمیر و نگهداری ، نصب انعطاف پذیر و شدت روشنایی بالا بهترین انتخاب برای اجرای پروژه های ویدئو مپینک و فضا سازی صحنه های نمایش و تئاتر هستند.
در اجرای تئاتر سوار بر طوفان هلند کمپانی پاناسونیک از پنج دستگاه پروژکتور PT-RZ31K استفاده کرده است، این پروژکتور قابلیت پخش تصاویر با کیفیتFULL HD  را دارد، شدت روشنایی این دستگاه 31000 انسی لومن و کنتراست آن 20000:1 می باشد. یکی از مهمترین دلایل انتخاب این ویدئو پروژکتور کارکرد شبانه روزی (24/7) می باشد.
 

تصاویر و ویدئو های تئاتر موزیکال سوار بر طوفان در فریزلند هلند

لوگو تصویر گستران امید