جستجوی محصولات و مطالب

کمپانی پاناسونیک در ایجاد بزرگترین صفحه نمایش آب و ویدئو مپینگ دائمی جهان در جشنواره شهر دبی مشارکت کرد.
این رویداد بزرگ که در شهر دبی و به مناسبت آغاز سال نو میلادی 2020 برگزار شده است ، در یک منطقه تفریحی در نزدیکی فرودگاه بین المللی دبی برگزار شد، در این فستیوال بزرگ دو رکورد جهانی گینس به ثبت رسید. این رویداد دو رکورد برای بزرگترین صفحه نمایش آب در دنیا و بزرگترین ویدئو مپینگ دائمی دنیا دریافت کرده است ، هر دوی این رکورد ها با استفاده از ویدئو پروژکتورهای لیزری پاناسونیک به ثبت رسید.

ویدئو مپینگ برج خلیفه دبی

فناوری هر چیزی را تبدیل به یک اثر هنری می کند

در حالی که نورپردازی روی آب چیز جدیدی نیست ، نمایش تصاویر پویا بر روی قطره های کوچک آب چالشی است که نیازمند نوآوری و تخیل است. فناوری ویدئو پروژکتور های لیزری پاناسونیک باعث نمایش تصاویر با کیفیت بالا بر روی قطره های آب می شوند. نمایش ویدئو مپینگ فستیوال دبی رقیب سایر نمایش های ساحلی محبوب در سراسر جهان است. این نمایش بر روی دریاچه کنار برج خلیفه واقع در شهر دبی توسط ویدئو پروژکتور های 360 درجه PT-DZ21K از فاصله حداکثری 320 متری بر روی صفحه نمایشی به مساحت 893 متر اجرا شد.

   ویدئو مپینگ روی آب برج خلیفه دبینور پردازی سه بعدی روی آب برج خلیفه دبی

علاوه بر وسعت پروژه انجام شده در شهر دبی از دیگر نکات قابل توجه این ویدئو مپینگ ، نمایش دائمی این تصاویر می باشد، این نمایش دائمی نیازمند کارکرد 24 ساعته ویدئو پروژکتور ها است که به لطف تکنولوژی لیزر به کار رفته در طراحی و تولید ویدئو پروژکتور های پاناسونیک میسر شده است.

تصاویر و ویدئو های ویدئو مپینگ روی آب پاناسونیک در برج خلیفه دبی

لوگو تصویر گستران امید