جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VZ580 از سری پروژکتور های قابل حمل (Portable) پاناسونیک می باشد ، رزولوشن این دستگاه WXGA و شدت روشنایی آن 5000 انسی لومن است. پروژکتور PT-VZ580 یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده خانگی و آموزشی می باشد چرا که می تواند با پخش تصاویر HD فیلم هایی با کیفیت مطلوب را برای کاربران نمایش دهد.

موارد استفاده ویدئو پروژکتور PT-VZ580 پاناسونیک

این ویدئو پروژکتور به دلیل رزولوشن HD که دارد، می تواند تصاویر با کیفیت مطلوبی را برای کاربران به نمایش بگذارد ، علاوه بر این به سبب قابل حمل بودن و وزن کم می تواند برای محیط های آموزشی و سینمای خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه به برخی از این مکان ها اشاره می کنیم.

  • رستوران ، کافه و سفره خانه های برای پخش مسابقات ورزشی
  • ایجاد کردن سینمای خانگی برای پخش فیلم های سینمایی
  • مساجد و جسینیه ها برای برگزاری مراسمات مختلف
  • محیط های آموزشی مانند دانشگاه ها ، مدارس و اتاق جلاست

Daylight View Lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VZ580

یکی از مشکلاتی که هنگام پخش از ویدئو پروژکتور ها وجود دارد کم شدن نور تصویر در محیط های پر نور است , ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VZ580 دارای تکنولوژی Daylight می باشد که می تواند شدت روشنایی دستگاه را متناسب با نور محیط تنظیم کند و تصویر قابل قبولی را برای نمایش ارائه دهد. در دو تصویر زیر می توانید تفاوت وجود این تکتولوژی را مشاهده کنید.

تکنولوژی daylight view lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تکنولوژی daylight view lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-VZ580

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده بازدید و سرویس شوند ، ویدئو پروژکتور PT-VZ580 پاناسونیک عمر لامپی در حدود بین 5000 تا 7000 ساعت دارد ، پس از اتمام عمر لامپ دیتا پروژکتور , باید لامپ دستگاه تعویض و فیلتر هوا سرویس شود.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VZ580

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VZ580

لوگو تصویر گستران امید