جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB426 از سری محصولات جدید پاناسونیک است که در سری دیتا پروژکتور های آموزشی ( Portable ) قرار دارد , پروژکتور LB426 برای هوشمند سازی کلاس های آموزشی در مدارس , دانشگاه ها و سایز ارگان های آموزشی مناسب می باشد. همچنین دیتا پروژکتور PT-LB426 قابلیت اتصال ماژول وایرلس دارد که برای استفاده در همایش ها و سمینار ها قابلیت کاربردی می باشد.

عمر لامپ ویدئو پروژکتور PT-LB426 در حالت اقتصادی ( ECO ) به 20000 ساعت می رسد , این دستگاه با استفاده از پورت USB می تواند از انواع فرمت فایل های تصویری پشتیبانی کند. در پروژکتور LB426 اسپیکری برای پخش مستقیم صدا تعبیه شده است.

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-LB426

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده سرویس شوند , ویدئو پروژکتور PT-LB426 پاناسونیک عمر لامپی در حدود 20000 ساعت دارد , پس از گذشت 20000 ساعت لامپ دیتا پروژکتور و فیلتر هوا قابلیت تعویض دارند.

تعویض فیلتر در دیتا پروژکتور پاناسونیکتعویض لامپ در دیتا پروژکتور پاناسونیک

پشتیبانی از تصاویر با استفاده از پورت USB در PT-LB426

دیتا پروژکتور LB426 می تواند بدون اتصال به رایانه از طریق پورت USB در پشت دستگاه  پشتیبانی از عکس ها را انجام دهد.

قابلیت نصب ماژول وایرلس در دیتا پروژکتور های پاناسونیکپورت usb در دیتا پروژکتور های پاناسونیک

 

نصب آسان و کنترل دیتا پروژکتور PT-LB426 با استفاده از کابل شبکه

یکی از مزیت های ویدئو پروژکتور های پاناسونیک تنظیم دقیق تصویر بدون جابجایی دستگاه و با استفاده از تنظیمات ویدئو پروژکتور می باشد. به راحتی می توانید بعد از قرار دادن ویدئو پروژکتور در محل مناسب با استفاده از کنترل یا دکمه های روی دستگاه چهار گوشه تصویر را مشخص کنید.

یکی از راه های نصب و کنترل ویدئو پروژکتور ها استفاده از کابل شبکه می باشد , کابل شبکه به رایانه متصل می شود و با استفاده از مرور گر در محیط ویندوز می توان دستگاه را کنترل کرد , در مواقعی که از چند ویدئو پروژکتور برای نمایش استفاده می شود کابل شبکه می تواند برای سوییچ کردن دیتا پروژکتور ها بسیار مناسب باشد.

قابلیت نصب ماژول وایرلس در PT-LB426

دیتا پروژکتور پاناسونیک PT-LB426 دارای پورت USB می باشد. این پورت UBS می تواند برای اتصال ماژول وایرلس به دستگاه استفاده شود. ماژول وایرلس برای پخش تصاویر , اسناد و فیلم ها می تواند به سیستم عامل های ویندوز , اندروید و IOS متصل شود.

 

متصل شدن به ماژول وایرلس در سیستم عامل های ویندوز , اندروید و ios 

 

Daylight View Lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB426

یکی از مشکلاتی که هنگام پخش از ویدئو پروژکتور ها وجود دارد کم شدن نور تصویر در محیط های پر نور است , ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB426 دارای تکنولوژی Daylight می باشد که می تواند شدت روشنایی دستگاه را متناسب با نور محیط تنظیم کند و تصویر قابل قبولی را ارائه دهد.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتو پاناسونیک PT-LB426

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB426

لوگو تصویر گستران امید