جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB383 به دلیل وزن کمی که نسبت به سایر دستگاه ها دارد در دسته portable ( آموزشی ) قرار گرفته است , رنگ آن سفید و جنس آن از پلاستیک است. قایلیت نصب ماژول وایرلس را دارد و برای استفاده در همایش ها و سمینار ها بسیار مناسب می باشد , با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی که دارد برای هوشمنمد سازی مدارس و تجهیز کردن کلاس های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد. عمر لامپ آن در حالت عادی حدود 5000 ساعت و در حالت اقتصادی ( ECO ) حدود 10000 ساعت می باشد, شدت روشنایی 3800 انسی لومن و رزولوشن آن XGA می باشد.

مشخصات ظاهری ویدئو پروژکتور PT-LB383 پاناسونیک

جنس بده دیتا پروژکتور PT-LB383 از پلاستیک مقاوم و رنگ آن سفید می باشد، وزن این دستگاه حدود 3 کیلوگرم می باشد که این ویژگی سبب شده تا جزو سری پروژکتور های قابل حمل پاناسونیک به شمار رود. پروژکتور LB383 قابلیت اتصال فلش مموری برای پخش تصاویر ، اسناد متنی و اسلاید های پاور پوینت را دارد. به سبب داشتن پورت USB قابلیت نصب ماژول وایرلس را هم دارد.

ابعاد دیتا ویدئو پروژکتور PT-LB383 

 

ویدئو پروژکتور پاناسونیک pt-lb383ویدئو پروژکتور پاناسونیک pt-lb383

موارد استفاده ویدئو پروژکتور PT-LB383

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB383 از سری دیتا پروژکتور های قابل حمل پاناسونیک به شمار می رود ، که به دلیل وزن کم و قابل حمل بودن دستگاه برای محیط های آموزشی و اتاق های جلسات مناسب می باشد.

در لیست زیر به برخی از این مکان ها اشاره می کنیم.

  • سالن های جلسات و اتاق مدیران
  • کلاس های آموزشی مدارس ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی
  • رستوران ، سفره خانه و کافه های کوچک
  • پخش مسابقات فوتبال و فیلم سینمایی در اتاق های کوچک

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور PT-LB383

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB383

لوگو تصویر گستران امید