جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB356 محصولی جدید از کمپانی پاناسونیک است که بسیار شبیه به سایر مدل های هم گروه خود می باشد. دیتا پروژکتور PT-LB356 از لحاظ ظاهری و اطلاعات فنی بسیار شبیه به مدل های PT-LB305 و PT-LB303 است , این دو دستگاه تنها در شدت روشنایی ( brightness ) با هم متفاوت اند. شدت روشنایی دیتا ویدئو پروژکتور LB356 برابر 3300 انسی لومن می باشد. وزن سبک این دستگاه باعث شده تا در سری Portable ( قابل حمل ) قرار بگیرد. در بازار ایران با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی که دارد بسیار پر طرفدار است , مدارس و دانشگاه ها برای تجهیز کلاس های آموزشی از این سری دستگاه ها استفاده می کنند.

دیتا پروژکتور PT-LB356 دارای زوم و فکوس دستی است که در محیط های کوچک به راحتی تنظیم می شود. تکنولوژی Daylight این دستگاه با عث شده تا در همایش ها , سمنیار ها و اتاق جلسه مدیران از این مدل جدید استفاده می کنند. در ادامه همین مطلب به معرفی این تکنولوژی می پردازیم.

Daylight View Lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB356

یکی از مشکلاتی که هنگام پخش از ویدئو پروژکتور ها وجود دارد کم شدن نور تصویر در محیط های پر نور است , ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB356 دارای تکنولوژی Daylight می باشد که می تواند شدت روشنایی دستگاه را متناسب با نور محیط تنظیم کند و تصویر قابل قبولی را ارائه دهد.

نصب آسان و کنترل دیتا پروژکتور PT-LB356 با استفاده از کابل شبکه

یکی از مزیت های ویدئو پروژکتور های پاناسونیک تنظیم دقیق تصویر بدون جابجایی دستگاه و با استفاده از تنظیمات ویدئو پروژکتور می باشد. به راحتی می توانید بعد از قرار دادن ویدئو پروژکتور در محل مناسب با استفاده از کنترل یا دکمه های روی دستگاه چهار گوشه تصویر را مشخص کنید.

یکی از راه های نصب و کنترل ویدئو پروژکتور ها استفاده از کابل شبکه می باشد , کابل شبکه به رایانه متصل می شود و با استفاده از مرور گر در محیط ویندوز می توان دستگاه را کنترل کرد , در مواقعی که از چند ویدئو پروژکتور برای نمایش استفاده می شود کابل شبکه می تواند برای سوییچ کردن دیتا پروژکتور ها بسیار مناسب باشد.

قابلیت نصب ماژول وایرلس در PT-LB356

دیتا پروژکتور پاناسونیک PT-LB356 دارای پورت USB می باشد. این پورت UBS می تواند برای اتصال ماژول وایرلس به دستگاه استفاده شود. ماژول وایرلس برای پخش تصاویر , اسناد و فیلم ها می تواند به سیستم عامل های ویندوز , اندروید و IOS متصل شود.

 

متصل شدن به ماژول وایرلس در سیستم عامل های ویندوز , اندروید و ios 

 

پشتیبانی از تصاویر و اسناد با استفاده از پورت USB در PT-LB356

دیتا پروژکتور LB356 می تواند بدون اتصال به رایانه از طریق پورت USB در پشت دستگاه  از فرمت های تصویری پشتیبانی می نماید.

اتصال USB در ویدئو پروژکتور PT-LB305 پاناسونیکاتصال ماژول وایرلس et-wml100 به دیتا پروژکتور پاناسونیک

 

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-LB356

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده سرویس شوند , ویدئو پروژکتور PT-LB356 پاناسونیک عمر لامپی در حدود 10000 ساعت دارد , پس از گذشت 10000 ساعت لامپ دیتا پروژکتور و فیلتر هوا قابلیت تعویض دارند.

تعویض فیلتر در ویدئو پروژکتور های پاناسونیک

مشخصات فنی ویدئو پروژکتو پاناسونیک PT-LB356

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB356

لوگو تصویر گستران امید