جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VW360 از سری دیتا پروژکتور های قابل حمل ( portable ) پاناسونیک می باشد که برای مصارف آموزشی‌ و برگزاری کلاس های آموزشی طراحی و تولید شده است.

شدت روشنایی این پروژکتور 4000 انسی لومن و رزولوشن آن WXGA می باشد. پخش تصاویر با کیفیت HD این پروژکتور را برای کاربران خانگی محبوب کرده است ، علاوه بر استفاده در خانه به عنوان سینمای خانگی میتوان در کافه ها ، رستوران ها و سفره خانه ها از این دستگاه استفاده کرد.

یکی از مزیت های ویدئو پروژکتور های پاناسونیک تنظیم دقیق تصویر بدون جابجایی دستگاه و با استفاده از تنظیمات ویدئو پروژکتور می باشد. به راحتی می توانید بعد از قرار دادن ویدئو پروژکتور در محل مناسب با استفاده از کنترل یا دکمه های روی دستگاه چهار گوشه تصویر را مشخص کنید.

تکنولوژی دی لایت در ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VW360

یکی از مشکلاتی که هنگام پخش از ویدئو پروژکتور ها وجود دارد کم شدن نور تصویر در محیط های پر نور است , ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VW360 دارای تکنولوژی Daylight می باشد که می تواند شدت روشنایی دستگاه را متناسب با نور محیط تنظیم کند و تصویر قابل قبولی را ارائه دهد. در فضا هایی که در دکوراسیون آن ها از شیشه استفاده شده و محیط نور گیر می باشد این تکنولوژی می تواند تصاویر با روشنایی و شفافیت بیشتری را به کاربران نمایش دهد.

تکنولوژی دی لایت در ویدئو پروژکتور pt-vw360 پاناسونیک

نصب آسان و کنترل دیتا پروژکتور PT-VW360 با استفاده از کابل شبکه

یکی از راه های نصب و کنترل ویدئو پروژکتور ها استفاده از کابل شبکه می باشد , کابل شبکه به رایانه متصل می شود و با استفاده از مرور گر در محیط ویندوز می توان دستگاه را کنترل کرد , در مواقعی که از چند ویدئو پروژکتور برای نمایش استفاده می شود کابل شبکه می تواند برای سوییچ کردن دیتا پروژکتور ها بسیار مناسب باشد.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VW360

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VW360

لوگو تصویر گستران امید