جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-LB425 از سری محصولات جدید پاناسونیک است که در سری دیتا پروژکتور های آموزشی ( Portable ) قرار دارد , پروژکتور LB425 برای هوشمند سازی کلاس های آموزشی در مدارس , دانشگاه ها و سایز ارگان های آموزشی مناسب می باشد. همچنین دیتا پروژکتور PT-LB425 قابلیت اتصال ماژول وایرلس دارد که برای استفاده در همایش ها و سمینار ها قابلیت کاربردی می باشد.

عمر لامپ ویدئو پروژکتور PT-LB425 در حالت اقتصادی ( ECO ) به 20000 ساعت می رسد , این دستگاه با استفاده از پورت USB می تواند از انواع فرمت فایل مانند ویدئو , تصویر و اسناد متنی پشتیبانی کند. در پروژکتور LB425 اسپیکری برای پخش مستقیم صدا تعبیه شده است.

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-LB425

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده سرویس شوند , ویدئو پروژکتور PT-LB425 پاناسونیک عمر لامپی در حدود 20000 ساعت دارد , پس از گذشت 20000 ساعت لامپ دیتا پروژکتور و فیلتر هوا قابلیت تعویض دارند.

تعویض فیلتر در دیتا پروژکتور پاناسونیکتعویض لامپ در دیتا پروژکتور پاناسونیک

پشتیبانی از تصاویر و اسناد با استفاده از پورت USB در PT-LB425

دیتا پروژکتور LB305 می تواند بدون اتصال به رایانه از طریق پورت USB در پشت دستگاه علاوه بر پشتیبانی از عکس ها , از فایل های متنی و PDF پشتیبانی کند.

همچنین با اتصال کابل USB به رایانه می توانید بدون نیاز به نصب نرم افزار فایل ها و تصاویر را نمایش دهید.

قابلیت نصب ماژول وایرلس در دیتا پروژکتور های پاناسونیکپورت usb در دیتا پروژکتور های پاناسونیک

 

نصب آسان و کنترل دیتا پروژکتور PT-LB425 با استفاده از کابل شبکه

یکی از مزیت های ویدئو پروژکتور های پاناسونیک تنظیم دقیق تصویر بدون جابجایی دستگاه و با استفاده از تنظیمات ویدئو پروژکتور می باشد. به راحتی می توانید بعد از قرار دادن ویدئو پروژکتور در محل مناسب با استفاده از کنترل یا دکمه های روی دستگاه چهار گوشه تصویر را مشخص کنید.

یکی از راه های نصب و کنترل ویدئو پروژکتور ها استفاده از کابل شبکه می باشد , کابل شبکه به رایانه متصل می شود و با استفاده از مرور گر در محیط ویندوز می توان دستگاه را کنترل کرد , در مواقعی که از چند ویدئو پروژکتور برای نمایش استفاده می شود کابل شبکه می تواند برای سوییچ کردن دیتا پروژکتور ها بسیار مناسب باشد.

قابلیت نصب ماژول وایرلس در PT-LB425

دیتا پروژکتور پاناسونیک PT-LB425 دارای پورت USB می باشد. این پورت UBS می تواند برای اتصال ماژول وایرلس به دستگاه استفاده شود. ماژول وایرلس برای پخش تصاویر , اسناد و فیلم ها می تواند به سیستم عامل های ویندوز , اندروید و IOS متصل شود.

 

 

Daylight View Lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB425

یکی از مشکلاتی که هنگام پخش از ویدئو پروژکتور ها وجود دارد کم شدن نور تصویر در محیط های پر نور است , ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB425 دارای تکنولوژی Daylight می باشد که می تواند شدت روشنایی دستگاه را متناسب با نور محیط تنظیم کند و تصویر قابل قبولی را ارائه دهد.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتو پاناسونیک PT-LB425

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB425

لوگو تصویر گستران امید