جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB306 محصول جدید پاناسونیک که بسیار شبیه به دیتا پروژکتور های PT-LB305 و PT-LB303 می باشد. تفاوت عمده سری جدید ویدئو پروژکتور های پاناسونیک با نمونه های قبلی در کنتراست بالاتر و دارا بودن 2 ورودی HDMI می باشد. پروژکتور PT-LB306 قابل حمل می باشد چرا که با داشتن پورت های متعدد مانند HDMIوRGB  و اسپیکر 10 واتی می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در همایش ها , سمینار ها و جلسات مدیران باشد .

PT-LB306 می تواند در هنگام اتصال کابل به پورت ها، ورودی را به صورت خودکار تغییر دهد. این دستگاه با تغییر رنگ خروجی قابلیت استفاده در اتاق های بدون صفحه نمایش را دارد.ویدئو پروژکتور PT-LB306 پاناسونیک شدت روشنایی 3100 انسی لومن و کنتراست بالای 20000:1 دارد. این دستگاه با وجود وزن کمی که دارد قدرت نمایش بالایی دارد , صفحه نمایش پر نور باعث افزایش دقت در یادگیری می شود. زوم و فوکوس پروژکتور می تواند متناسب با اندازه اتاق تغییر کند. PT-LB306 برای هوشمند کردن کلاس های آموزشی در مدارس و دانشگاه ها گزینه مناسبی می باشد.

نصب آسان و کنترل دیتا پروژکتور PT-LB306 با استفاده از کابل شبکه

یکی از مزیت های ویدئو پروژکتور های پاناسونیک تنظیم دقیق تصویر بدون جابجایی دستگاه و با استفاده از تنظیمات ویدئو پروژکتور می باشد. به راحتی می توانید بعد از قرار دادن ویدئو پروژکتور در محل مناسب با استفاده از کنترل یا دکمه های روی دستگاه چهار گوشه تصویر را مشخص کنید.

یکی از راه های نصب و کنترل ویدئو پروژکتور ها استفاده از کابل شبکه می باشد , کابل شبکه به رایانه متصل می شود و با استفاده از مرور گر در محیط ویندوز می توان دستگاه را کنترل کرد , در مواقعی که از چند ویدئو پروژکتور برای نمایش استفاده می شود کابل شبکه می تواند برای سوییچ کردن دیتا پروژکتور ها بسیار مناسب باشد.

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-LB306

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده سرویس شوند , ویدئو پروژکتور PT-LB306 پاناسونیک عمر لامپی در حدود 10000 ساعت دارد , پس از گذشت 10000 ساعت لامپ دیتا پروژکتور و فیلتر هوا قابلیت تعویض دارند.

تعویض فیلتر در ویدئو پروژکتور های پاناسونیک

Daylight View Lite در ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB306

یکی از مشکلاتی که هنگام پخش از ویدئو پروژکتور ها وجود دارد کم شدن نور تصویر در محیط های پر نور است , ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB306 دارای تکنولوژی Daylight می باشد که می تواند شدت روشنایی دستگاه را متناسب با نور محیط تنظیم کند و تصویر قابل قبولی را ارائه دهد.

مشخصات فنی PT-LB306

  • وضوح تصویر ( رزولوشن )  768*1024 XGA
  • شدت روشنایی  3100 انسی لومن
  • کنتراست 20000:1
  • عمر لامپ این دستگاه در حالت اقتصادی (ECO) حدود 20000 ساعت می باشد
  • دارای پورت های HDMI , LAN , RGB , SERIAL
  • اسپیکر 10 واتی برای پخش مستقیم صدا از پروژکتور
  • تکنولوژی Daylight View Light برای استفاده در محیط های پر نور
  • کنترل دستگاه با استفاده از کابل شبکه
  • لینک محصول در سایت پاناسونیک
  • دانلود کاتالوگ PDF

محصولات مشابه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-LB306

لوگو تصویر گستران امید