جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RZ570 از سری پروژکتور های نصبی (installation) کمپانی پاناسونیک می باشد ، این پروژکتور برای سالن های های کوچک و متوسط طراحی و تولید شده است.

در طراحی این پروژکتور از تکنولوژی لیزر استفاده شده است ، تکنولوژی لیزر علاوه بر افزایش کیفیت تصاویر باعث شده تا این ویدئو پروژکتور کارکرد 24/7 داشته باشد. یعنی می تواند 7 روز هفته 24 ساعته کار کند.

یکی دیگر از مزایای تکنولوژی لیزر در ساخت ویدئو پروژکتور ها ، رها سازی کاربران از دردسر ها و هزینه های تعویض لامپ دستگاه می باشد.

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری PT-RZ570 پاناسونیک

تکنولوژی لیزر به کار رفته در ساخت ویدئو پروژکتور ، نصب 360 درجه در هر محور را امکان پذیر می کند. همراه با تغییر لنزهای روشن و طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری ، ویدئو پروژکتور PT-RZ570 را می توان بدون تحریف تصویر به طور موقت یا در پروژه های دائمی نصب و راه اندازی کرد.

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک

موارد استفاده ویدئو پروژکتور لیزری PT-RZ570

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک مدل PT-RZ570 به سبب کارکرد 24 ساعته و کیفیتی که دارد انتخاب مناسبی برای نصب در سالن های کوچک و متوسط می باشد ، پخش تصاویر با کیفیت HD باعث شده تا برخی کاربران خانگی هم از این دستگاه استفاده نمایند. در لیست زیر به برخی از فضا هایی که RZ570 مناسب آن ها می باشد را معرفی می کنیم.

  • سالن های سینمایی کوچک و متوسط
  • سالن های نمایش تئاتر ، مراسم و جشنواره
  • استفاده در پروژه های ویدئو مپینگ
  • نمایش مسابقات ورزشی در کافه رستوران ها
  • پخش فیلم های سینمایی در خانه 

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RZ570

لوگو تصویر گستران امید