PT-EX520
ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX520

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX520
ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX520

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX520 از سری دیتا پروژکتور های نصبی ( Installation ) پاناسونیک است که برای نصب در داخل سالن های بزرگ و اتاق های جلسات طراحی و ساخته شده ، پروژکتور PT-EX520 سبک و در عین حال کیفیت مطلوبی دارد.

دیتا پروژکتور EX520 قابلیت نصب ماژول وایرلس را دارد که کاربران را از بسیاری از مشکلات کابل کشی رها می سازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اتصال به ماژول وایرلس می تواند از لینک زیر استفاده کنید.

ویدئو پروژکتور PT-EX520 در چه مکان هایی نصب می شود؟

دیتا پروژکتور PT-EX520 پاناسونیک می تواند تصاویر را از فاصله یک متر تا ده متر در ابعاد 40 تا 400 اینچ نمایش دهد ، به همین دلیل این دیتا پروژکتور برای سالن های کوچک و متوسط مناسب می باشد. در ادامه به برخی از این مکان ها اشاره می کنیم.

  • سالن آمفی تئاتر
  • سالن سینمای کوچک
  • اتاق کنفرانس
  • اتاق جلسه مدیران
  • کلاس های آموزشی بزرگ

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-EX520

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده بازدید و سرویس شوند ، ویدئو پروژکتور PT-EX520 پاناسونیک عمر لامپ در حدود بین 4000 تا 5000 ساعت دارد ، پس از اتمام عمر لامپ دیتا پروژکتور , باید لامپ دستگاه تعویض و فیلتر هوا سرویس شود.

فیلتر ویدئو پروژکتور PT-EX520 پاناسونیک

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX520

تصویر گستران امید به عنوان نماینده رسمی کمپانی پاناسونیک در ایران در قبال خرید ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX520 به مشتریان خود یک سال گارانتی , ده سال خدمات پس از فروش و شش ماه گارانتی تعویض لامپ ارائه می کند.

دیدگاه های کاربران

اولین نفری باشید که نظر می دهید