جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RZ770 قابلیت نمایش تصاویر با روشنایی بالا و کیفیت تصویر عالی توسط یک منبع نور لیزری را دارد ، تکنولوژی لیزر به کار رفته در طراحی و تولید این ویدئو پروژکتور سبب شده تا علاوه بر افزایش وضوح تصاویر نسبت به ویدئو پروژکتور های لامپی از امکانات ویژه دیگری برخوردار باشد.

ویدئو پروژکتور PT-RZ770 می تواند 7 روز هفته به صورت 24 ساعت کار کند ، کارکرد شبانه روزی می تواند برای استفاده در پروژه های دائمی گزینه مناسبی باشد.

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری PT-RZ770 پاناسونیک

تکنولوژی لیزر به کار رفته در ساخت ویدئو پروژکتور ، نصب 360 درجه در هر محور را امکان پذیر می کند. همراه با تغییر لنزهای روشن و طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری ، ویدئو پروژکتور PT-RZ770 را می توان بدون تحریف تصویر به طور موقت یا در پروژه های دائمی نصب و راه اندازی کرد.

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک

موارد استفاده ویدئو پروژکتور لیزری PT-RZ770

ویدئو پروژکتور های لیزری به لطف تکنولوژی لیزر توانسته اند نیاز کاربران را برای نمایش تصاویر با کیفیت بالا و انجام پروژه های بزرگ برطرف نمایند، ویدئو پروژکتور PT-RZ770 با شدت روشنایی 7200 انسی لومن و کارکرد شبانه روزی می تواند برای نصب در سالن های بزرگ و متوسط گزینه مناسبی باشد. در ادامه به برخی از این فضا ها اشاره می کنیم.

  • پروژه های ویدئو مپینگ
  • سالن های سینما ، تئاتر و همایش
  • کلاس های آموزشی بزرگ
  • پخش مسابقات و رویداد های ورزشی در رستوران ها و کافه

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RZ770

لوگو تصویر گستران امید