جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور های پاناسونیک مدل Installation ( نصبی ) نسبت به دیتا پروژکتور های مدل Portable از وضوح تصویر و شدت روشنایی بهتری برخوردارند. دیتا پروژکتور های این مدل عموما در سالن هایی نصب میشوند که خیلی بزرگ نیستند برای همین به آنها ویدئو پروژکتور نصبی یا ویدئو پروژکتور سالنی هم میگویند. 

موارد استفاده ویدئو پروژکتور های Installation ( سالن های متوسط )

در این بخش به معرفی و بررسی کاربرد دیتا پروژکتور های نصبی می پردازیم تا شما کاربران عزیز بتوانید با شناخت کامل و بسته به نیازی که دارید برای خرید ویدئو پروژکتور اقدام کنید.

  • سالن های آمفی تئاتر و همایش

دیتا پروژکتور های مدل سالن های متوسط همانطور که از نامشان پیداست مناسب برای سالن هایی اند که ظرفیت آنها نهایتا 800 نفر است , مدل های سالنی به راحتی می توانند جوابگوی این سالن ها باشند ,  برای سالن های بزرگتر باید به سراغ ویدئو پروژکتور مدل سالن های بزرگ ( Large Venue ) رفت.

  • نمایشگاه ها

در سالن های نمایشگاهی مانند نمایشگاه نقاشان برای نمایش آثار و نمایشگاه های عکاسی برای نمایش تصاویر عکاس ها , می توان از سری ویدئو پروژکتور های سالنی استفاده کرد.

  • سالن های جلسه در شرکت ها

مدیران شرکت ها برای نمایش طرح ها و تصاویر و اطلاعات به اعضای جلسه و همچنین نمایش ارتباط تصویری می توانند از ویدئو پروژکتور های Installation استفاده کنند.

تکنولوژی Daylight view basic در دیتا پروژکتور های Installation

همایش ها و سمینار ها را معمولا در طول روز برگزار می کنند , کمپانی پاناسونیک با در نظر گرفتن این موضوع در ویدئو پروژکتور های خود قابلیتی با نام Daylight view basic قرار داده که نور زیاد محیط باعث افت کیفیت تصویر نشود. این تکنولوژی با استفاده از یک سنسور که در جلوی دستگاه تعبیه شده میزان نور محیط را تشخیص می دهد و مقدار روشنایی و وضوح تصویر را متناسب با آن تغییر می دهد.

لوگو تصویر گستران امید