جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX620 از سری دیتا پروژکتور های نصبی ( Installation ) پاناسونیک است که برای سالن های بزرگ طراحی و تولید شده است. دیتا پروژکتور EX620 پاناسونیک تصاویر با کیفیت عالی و شدت روشنایی بالا را تقریبا در هر شرایطی ، با هزینه های کم اجرا می کند.

دیتا پروژکتور PT-EX620 پاناسونیک می تواند تصاویر را از فاصله یک متر تا ده متر در ابعاد 40 تا 400 اینچ بر روی پرده نمایش نمایش دهد ، به همین دلیل این دیتا پروژکتور برای سالن های بزرگ مناسب می باشد. در سالن های آمفی تئاتر ، سالن های سینما ، اتاق جلسات و کلاس های آموزشی ویدئو پروژکتور EX620 می تواند مناسب برای نصب نمایش تصاویر باشد.

قابلیت نصب ماژول وایرلس در PT-EX620

دیتا پروژکتور پاناسونیک PT-EX620 دارای پورت USB می باشد. این پورت UBS می تواند برای اتصال ماژول وایرلس به دستگاه استفاده شود. ماژول وایرلس برای پخش تصاویر , اسناد و فیلم ها می تواند به سیستم عامل های ویندوز , اندروید و IOS متصل شود.

تعویض لامپ و فیلتر هوا در دیتا پروژکتور PT-EX620

ویدئو پروژکتور ها باید مانند سایر لوازم الکترونیکی بعد از مدتی استفاده بازدید و سرویس شوند ، ویدئو پروژکتور PT-EX620 پاناسونیک عمر لامپ در حدود بین 4000 تا 5000 ساعت دارد ، پس از اتمام عمر لامپ دیتا پروژکتور , باید لامپ دستگاه تعویض و فیلتر هوا سرویس شود.

ویدئو پروژکتور PT-EX620 پاناسونیک

نصب آسان و کنترل دیتا پروژکتور PT-EX620 با استفاده از کابل شبکه

یکی از مزیت های ویدئو پروژکتور های پاناسونیک تنظیم دقیق تصویر بدون جابجایی دستگاه و با استفاده از تنظیمات ویدئو پروژکتور می باشد. به راحتی می توانید بعد از قرار دادن ویدئو پروژکتور در محل مناسب با استفاده از کنترل یا دکمه های روی دستگاه چهار گوشه تصویر را مشخص کنید.

یکی از راه های نصب و کنترل ویدئو پروژکتور ها استفاده از کابل شبکه می باشد , کابل شبکه به رایانه متصل می شود و با استفاده از مرور گر در محیط ویندوز می توان دستگاه را کنترل کرد , در مواقعی که از چند ویدئو پروژکتور برای نمایش استفاده می شود کابل شبکه می تواند برای سوییچ کردن دیتا پروژکتور ها بسیار مناسب باشد.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-EX620

لوگو تصویر گستران امید