جستجوی محصولات و مطالب

دوربین تحت شبکه پاناسونیک مدل WV-X۱۵۷۱LN مناسب برای فضای بیرونی می باشد ، این دوربین مداربسته دارای سه عملکرد هوش مصنوعی می باشد ، بهینه سازی تصاویر در صحنه های ضبط شده حفظ کیفیت تصویر را به همراه دارد.

دوربین آی پی X1571 LN برای محیط های بیرونی و فضای باز طراحی شده و در مقابل رطوبت و گرد و غبار بسیار مقاوم است. نصب و استفاده از این دوربین بسیار آسان می باشد ، محفظه یا کیت این دوربین این امکان را به شما می‌‌دهد که تنها با باز کردن بخشی از بسته‌‌ی دوربین، کابل شبکه را به بدنه‌ی دوربین متصل کنید.

دوریبن هوشمند پاناسونیک مدل WV-X1571LN

دوربین X1571LN پاناسونیک سوژه های در حال حرکت را شناسایی می‌کند و کار فشرده‌سازی داده‌ها را به صورت کارآمد انجام می‌دهد. هوش مصنوعی به کار رفته در این دوربین حرکات انسان ها و اشیا را به طور کامل تشخیص داده و چهره‌ی افراد را شناسایی می‌کند و در واضح‌ترین حالت ممکن از آنها عکس می‌گیرد.

برای استفاده بهتر از تمامی امکانات این دوربین مدار بسته کاربران باید از طریق کیت توسعه نرم افزار SDK بر اساس شرایط مورد نیاز ، نرم افزار های آنالیز را نصب نمایند. همچنین کاربران به صورت آزادانه می‌توانند اپلیکیشن‌ها را با هم تلفیق کنند.

مشخصات فنی دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-X1571LN

محصولات مشابه دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-X1571LN

لوگو تصویر گستران امید