جستجوی محصولات و مطالب

دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-X1551LN ، برای محیط های بیرونی و فضای باز طراحی و تولید شده است ، این دوربین در مقابل رطوبت و گرد و غبار بسیار مقاوم است.

دوریبن بولت آی پی پاناسونیک دارای عملکرد سه گانه هوش مصنوعی می باشد ، به طور مثال با نصب نرم افزار های مناسب می توان تغییرات تعریف شده برای دوربین را در صحنه های ضبط شده تشخیص داد و بر اساس تجزیه و تحلیل صحنه ضبط شده امکان دسترسی به اطلاعات بیشتری را فراهم می نماید .

تکنولوژی هوش مصنوعی در دوربین WV-X1551LN پاناسونیک

این دوربین با استفاده از هوش مصنوعی می تواند کیفیت تصاویر را بهینه سازی و داده ها را فشرده سازی نماید در نتیجه چهره انسان را در واضح ترین حالت ضبط کند.

دوریبن تحت شبکه X1551LN پاناسونیک با استفاده از تکنولوژی AI شرایط مناسبی را جهت صرفه جویی در پهنای باند فراهم کرده است. هوش مصنوعی به کار رفته در این دوربین مدار بسته اشیا و انسان های در حال حرکت را نیز تشخیص داده تا فشرده سازی داده ها را به طور کارآمد و بسیار بهینه انجام دهد.

نصب نرم افزار در دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-X1551LN

دوربین آی پی WV-X1551LN از طریق کیت توسعه نرم افزار SDK می تواند نرم افزار های مورد نیاز را نصب نماید. نصب آسان و قابلیت تجزیه و تحلیل توسط هوش مصنوعی این امکان را فراهم می سازد تا تصاویر بی کیفیت را با شرایط بسیار خوبی ضبط نمایید. کاربران می توانند بر اساس شرایط مورد نیاز ، نرم افزار های آنالیز و تشخیص چهره را نصب نمایند.

مشخصات فنی دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-X1551LN

محصولات مشابه دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-X1551LN

لوگو تصویر گستران امید