جستجوی محصولات و مطالب

دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4573L می تواند تمام فضای مورد نظر را پوشش می‌دهد. دوربین WV-X4573L پاناسونیک دارای نور مادون قرمز داخلی (IR LED) می باشد که برای تولید یک تصویر واضح و تک رنگ در شرایط نور خیلی کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این دوربین ضد ضربه (استاندارد IK10) و ضدآب و گرد و غبار (استاندارد IP66) می‌باشد.

سیستم خودکار هوشمند (AI) که در این دوبین به‌کار گرفته شده نمایانگر یک محصول بروز و حرفه ای است . در این معرفی به بررسی این دوربین زیبا و هوشمند می پردازیم.

کاربرد های هوش مصنوعی در دوربین WV-X4573L پاناسونیک

هوش مصنوعی به کار رفته در دوبین 360 درجه 4573 پاناسونیک سه کاربر بسیار مهم را برای کاربران فراهم آورده است ، این سه کاربرد عبارتند از:

  • حذف شیء در حال حرکت : حذف شیء در حال حرکت (MOR-Moving Object Removal) با حذف افراد و اشیاء در حال حرکت از تصاویر می‌تواند عملیات نظارت و بررسی تصاویر را برای کاربر تا حد زیادی آسان کند.
  • شمارش افراد : قابلیت شمارش افراد (People Counting) در دوربین های پاناسونیک می تواند آماری را در مورد تعداد افرادی که وارد یک منطقه خاص شده و از آن خارج می شوند ارائه دهد.
  • نقشه گرمایی : قابلیت نقشه گرمایی در دوربین های مدار بسته پاناسونیک می تواند نقاط پر رفت و آمد و یا کم تردد را مشخص کند این امر سبب می شود تا کاربر بتواند نحوه چیدمان دکوراسیون و در فروشگاه ها کالای مورد نظر را به بهترین شکل انجام دهد.

دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4573L

ضبط طولانی‌تر و فضای ذخیره‌سازی کمتر در دوربین X4573L پاناسونیک

دوربین X4573L دارای تکنیک فشرده سازی H.265 می باشد که در مقایسه با تکنیک فشرده‌سازی H.264 موجب ضبط طولانی تر و فضای ذخیره سازی کمتری می شود.

کدگذاری منطقه‌ی موردنظر (ROI) در این دوربین سبب می شود مناطقی که در آنها حرکت دیده می‌شود را به صورت خودکار شناسایی کند تا کیفیت مطلوبی از تصاویر تهیه شده وسایل نقلیه و افراد را نمایش دهد.

دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4573L

مشخصات فنی دوربین 360 درجه WV-X4573L

برچسب ها

محصولات مشابه دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4573L

لوگو تصویر گستران امید