جستجوی محصولات و مطالب

دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-S4551L ، دوربین تحت شبکه‌ 360 درجه چشم ماهی (fish eye) دارای سنسور 5 مگاپیکسلی می‌باشد. این دوربین مقاوم در برابر ضربه و گرد و غبار می باشد از این رو برای نصب در محیط های باز و بیرونی مناسب می باشد.

کاربرد های هوش مصنوعی در دوربین WV-S4551L پاناسونیک

هوش مصنوعی به کار رفته در دوبین 360 درجه 4551L پاناسونیک سه کاربر بسیار مهم را برای کاربران فراهم آورده است ، این سه کاربرد عبارتند از:

  • حذف شیء در حال حرکت : حذف شیء در حال حرکت (MOR-Moving Object Removal) با حذف افراد و اشیاء در حال حرکت از تصاویر می‌تواند عملیات نظارت و بررسی تصاویر را برای کاربر تا حد زیادی آسان کند.
  • نقشه گرمایی : قابلیت نقشه گرمایی در دوربین های مدار بسته پاناسونیک می تواند نقاط پر رفت و آمد و یا کم تردد را مشخص کند این امر سبب می شود تا کاربر بتواند نحوه چیدمان دکوراسیون و در فروشگاه ها کالای مورد نظر را به بهترین شکل انجام دهد.
  • شمارش افراد : قابلیت شمارش افراد (People Counting) در دوربین های پاناسونیک می تواند آماری را در مورد تعداد افرادی که وارد یک منطقه خاص شده و از آن خارج می شوند ارائه دهد.

فشرده سازی هوشمند H.265 در دوربین WV-S4551L

با استفاده از فناوری کدگذاری هوشمند H.265، دوربین به طور هوشمند بازده پهنای باند را برای ضبط طولانی تر و ذخیره سازی کمتر افزایش می دهد. رمزگذاری ROI خودآموز جدید (Auto VIQS) به صورت پویا مناطق حرکت را تشخیص می دهد تا وسایل نقلیه و انسان ها را در کیفیت تصویر خوب نگه دارد و در عین حال پهنای باند شما را کاهش دهد.

مشخصات فنی دوربین 360 درجه WV-S4551L

محصولات مشابه دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-S4551L

لوگو تصویر گستران امید