جستجوی محصولات و مطالب

دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4172 با سنسور 12 مگاپیکسلی خود تصاویری با بالاترین کیفیت را ارائه می دهد. لنز برتر وضوح بیشتری را به لبه‌های قاب این دوربین اضافه می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد تا پوشش بسیار زیادی مانند تصویر صورت یک فرد یا یک شی با کیفیت 4K را حتی در محیط‌های چالش‌برانگیز و پویا در داخل خانه داشته باشید.

کنترل خودکار سرعت شاتر در دوربین 360 درجه پاناسونیک مدل WV-X4172 ، ثبات تصویر را برای اجسام در حال حرکت سریع تضمین می کند. این دوربین امنیتی به تغییرات نور ناگهانی مانند ورودی و خروجی پاسخ فوری می دهد. ویژگی های این دوربین سبب شده تا برای فرودگاه ها و مراکز لجستیک ایده آل باشد.

دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4172

دوربین 360 درجه WV-X4172 چیزی فراتر از یک دوربین مداربسته سنتی است. سیستم خودکار هوشمند (iA) تحرکات صحنه و حرکت را کنترل می کند تا تنظیمات کلیدی دوربین را به طور خودکار در زمان واقعی تنظیم کند این امر سبب می شود تا از تار شدن حرکت در اجسام متحرک را کاهش دهد.

کدگذاری هوشمند H.265 در دوربین WV-X4172

با استفاده از فناوری کدگذاری هوشمند H.265، دوربین به طور هوشمند بازده پهنای باند را برای ضبط طولانی تر و ذخیره سازی کمتر افزایش می دهد. رمزگذاری ROI خودآموز جدید (Auto VIQS) به صورت پویا مناطق حرکت را تشخیص می دهد تا وسایل نقلیه و انسان ها را در کیفیت تصویر خوب نگه دارد و در عین حال پهنای باند شما را کاهش دهد.

مشخصات فنی دوربین 360 درجه WV-X4172

برچسب ها

محصولات مشابه دوربین 360 درجه پاناسونیک WV-X4172

لوگو تصویر گستران امید