جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-JW130 از سری ویدئو پروژکتور های مدل پخش در فضا پاناسونیک به شمار می آید. این پروژکتور کاربردی متفاوت با سایر مدل های ویدئو پروژکتور پاناسونیک دارد. ویدئو پروژکتور های پخش در فضا ( Space Player ) تکنولوژی جدیدی که کمپانی پاناسونیک برای انواع مصارف تبلیغاتی و فانتزی طراحی نموده ، از پروژکتورهای پخش در فضا برای تبلیغات محیطی و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. در ادامه همین مطلب به معرفی انواع کاربرد های دیتا پروژکتور های space player می پردازیم.

کاربرد های ویدئو پروژکتور پخش در فضا (Space Player) مدل PT-JW130

ویدئو پروژکتور PT-JW130 می تواند در فروشگاه ها جایگزین بسیار مناسبی برای تابلو های تبلیغاتی و مانکن های ثابت شود , ویدئو پروژکتور های اسپیس پلیر این قابلیت را در اختیار رستوران ها و کافه ها قرار میدهد تا با ارائه تصاویری هم راستا با مناسبت هایی که برگزار میشود ، فضای دل انگیز و مفرحی را برای مشتریان خود رقم بزنند.

در سالن ها و محیط های پر ازدحام می توان به جای استفاده از تابلو های ثابت دیواری از ویدئو پروژکتور های پخش در فضا برای پخش تصاویر مختلف با کیفیت بالا استفاده کرد.

ویدئو پروژکتور های space player در موزه ها برای ایجاد تصاویر فانتزی بر روی اشیاء هم مناسب می باشند ، این محصول منحصر به فرد امکانات جالبی را در اختیار مصارف تبلیغاتی و پرزنتیشن می گذارد.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-JW130

لوگو تصویر گستران امید