جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ50K محصول فوق العاده کمپانی پاناسونیک است که در انتهای سال 2019 روانه بازار می شود. از مزیت های قابل توجه این ویدئو پروژکتور شدت روشنایی 50000 لومنز آن است که نسبت به سایر مدل های پاناسونیک و محصولات دیگر کمپانی ها عدد قابل توجی به حساب می آید.

در طراحی و تولید این دستگاه از تکنولوژی ویدئو پروژکتور های لیزری استفاده شده است، این تکنولوژی لیزر علاوه بر بهبود کیفیت رزولوشن و شدت روشنایی دستگاه سبب شده تا عمر این دستگاه به 20000 ساعت برسد و کاربر را از دغدغه های تعویض لامپ و سرویس ویدئو پروژکتور رها می سازد.

موارد استفاده ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ50K

ویدئو پروژکتور 4K پاناسونیک مدل PT-RQ50K به سبب نداشتن لامپ و استفاده از تکنولوژی لیزر از طول عمر بالا و شدت روشنایی فوق العاده ای برخوردار است ، از این رو برای استفاده در پروژه های بزرگ ورزشی ، سینمایی و مراسمات گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب می باشد.

  • استفاده خانگی برای تماشای مسابقات ورزشی ، فیلم و کنسول های بازی
  • پروژه های ویدئو مپینگ در فضای باز
  • سالن های سینما و تئاتر با متراژ بالا

قابلیت کنترل دستگاه از راه دور (Remote Preview) در PT-RQ50K

این تکنولوژی که به تازگی به ویدئو پروژکتور های پاناسونیک اضافه شده است این قابلیت را به کاربران می دهد که با استفاده از کابل شبکه (Lan) و یا اتصال بیسیم (Wifi) دستگاه را برای اجرای تنظیمات قبل از نصب آماده سازند. این دسترسی به تنظیمات از طریق نرم افزار مولتی مانیتورینگ و مرورگر وب قابل دسترسی می باشد.

قابلیت remote preview در ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RQ50K

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ50K

لوگو تصویر گستران امید