جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RQ32K از سری ویدئو پروژکتور های لارج ونیو (large venue) پاناسونیک است که قادر به پخش تصاویر با کیفیت 4k می باشد ، این ویدئو پروژکتور برای کاربرانی که می خواهند در پروژه های خود تصویری روشن و با کیفیت را داشته باشند بسیار مناسب می باشد. این دستگاه شدت روشنایی 27000 انسی لومن و کنتراست 20000:1 دارد، در طراحی و تولید این ویدیو پروژکتور از تکنولوژی لیزر به جای لامپ استفاده شده است.

زمان کارکرد فوق العاده ویدئو پروژکتور PT-RQ32K

ویدیو پروژکتور PT-RQ32K پاناسونیک سیستم فیلتر گرد و خاک و تهویه هوای بسیار قوی دارد، این دستگاه می تواند حدود 20000 ساعت بدون تعمیر و نگه داری یا تمیز کردن فیلتر کار کند. این امر موجب کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت می شود. سرویس فیلتر ویدئو پروژکتور باید هر چند ماه یکبار ( بسته به زمان کارکرد دستگاه ) انجام شود.

فیلتر ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ32K

کاربرد های ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ32K

دیتا پروژکتور PT-RQ32K به سبب شدت روشنایی و رزولوشن بسیار بالا و کیفیت 4K ای که دارد برای استفاده در سالن های بسیار بزرگ و فواصل دور مورد استفاده قرار می گیرد ، چند نمونه از مواردی که در آنها می توانید از این پروژکتور استفاده کنید را به شما معرفی می کنیم:

  • پروژهای نور پردازی سه بعدی (ویدئو مپینگ)
  • سالن های سینمایی بسیار بزرگ
  • سالن های همایش و سمینار در متراژ های بالا
  •  ورزشگاه ها و خیابان ها برای پخش فیلم و رویداد های ورزشی
  • پخش تصاویر 4k در خانه برای بازی های کامپیوتری و پخش فیلم سینمایی

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری PT-RQ32K پاناسونیک

تکنولوژی لیزر به کار رفته در ساخت ویدئو پروژکتور ، نصب 360 درجه در هر محور را امکان پذیر می کند. همراه با تغییر لنزهای روشن و طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری ، ویدئو پروژکتور PT-RQ32K را می توان بدون تحریف تصویر به طور موقت یا در پروژه های دائمی نصب و راه اندازی کرد.

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ32K

لوگو تصویر گستران امید