جستجوی محصولات و مطالب

ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ13K از سری ویدئو پروژکتور های 4K پاناسونیک می باشد که از رزولوشن و شدت روشنایی فوق العاده ای برخوردار است ، شدت روشنایی این دستگاه 10000 انسی لومن و رزولوشن آن (4K+ (5120 x 3200 می باشد. این دیتا پروژکتور به سبب این که جزو ویدئو پروژکتور های لیزری است ، می تواند 7 روز هفته به صورت 24 ساعته روشن بماند. از دیگر قابلیت های این دستگاه نصب به صورت 360 درجه می باشد.

موارد استفاده پروژکتور پاناسونیک PT-RQ13K

ویدئو پروژکتور 4K پاناسونیک مدل PT-RQ13K به سبب شدت روشنایی بالایی که دارد می تواند در فضاهای بزرگ و همچنین استفاده در پروژه های هنری و نمایشی مورد استفاده قرار بگیرد ، در لیست زیر به چند نمونه از این مکان ها اشاره می کنیم:

  • سالن های سینما و تئاتر با متراژ بالا
  • پروژه های ویدئو مپینگ در فضای باز
  • استفاده خانگی برای تماشای مسابقات ورزشی ، فیلم و کنسول های بازی

سیستم خنک کننده در ویدیو پروژکتور PT-RQ13K

یک سیستم خنک کننده مایع برای به همراه یک ورودی هوای جدید و رادیاتور آلومینیومی برای جلوگیری از افزایش دما در این خنک کننده تعبیه شده است، کاهش دمای دستگاه حتی در دماهای بالا را فراهم می کند. نکته جالب در مورد این خنک کننده این است که هیچگونه نویز و صدای اضافی برای دیتا پروژکتور تولید نمی کند.

سیستم خنک کننده ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RQ13K

فیلتر هوای پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RQ13K

سیستم فیلتر هوای این دستگاه شامل یک فیلتر کوچک الکترواستاتیک میکرو برش است که ذرات گرد و غبار را با استفاده از یک اثر یون جمع می کند. این فیلتر یک محافظ مقاوم در برابر گرد و غبار است که امکان استفاده طولانی مدت از ویدیو پروژکتور را برای کاربر فراهم می سازد. نتیجه استفاده از این فیلتر در طراحی و تولید این دستگاه سبب شده که ویدئو پروژکتور PT-RQ13K عمر طولانی در حدود 20،000 ساعت داشته باشد که این امر باعث کاهش دغدغه های کاربر در تعویض فیلتر و سرویس ویدئو پروژکتور می شود. از دیگر مزایای این فیلتر می توان به چند بار مصرف بودن آن اشاره کرد.

فیلتر ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-RQ13K

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری PT-RQ13K پاناسونیک

تکنولوژی لیزر به کار رفته در ساخت ویدئو پروژکتور ، نصب 360 درجه در هر محور را امکان پذیر می کند. همراه با تغییر لنزهای روشن و طیف گسترده ای از لنزهای اختیاری ، ویدئو پروژکتور PT-RQ13K را می توان بدون تحریف تصویر به طور موقت یا در پروژه های دائمی نصب و راه اندازی کرد.

نصب 360 درجه ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-RQ13K

لوگو تصویر گستران امید