جستجوی محصولات و مطالب

مانیتور صنعتی پاناسونیک مدل TH-86SQ1 دارای پنل 86 اینچی Ultra HD 4K می باشد ، این نمایشگر دارای قاب باریک می باشد و بدون اینکه حواس بیننده توسط قاب منحرف شود ، تصاویر را با تاثیرگذاری بالاتر را ارائه می دهد. سری SQ1 قابلیت کارکرد ثابت و 24 ساعته را دارد. در فضاهای عمومی مانند ایستگاه های قطار، فرودگاه ها، و مراکز خرید و اتاق های کنترل که افراد زیادی حضور دارند می توان از این سری نمایشگر ها استفاده نمود.

کیفیت تصاویر نمایشگر های SQ1 پاناسونیک

موارد استفاده مانیتور های صنعتی سری SQ1

نمایشگرهای سری SQ1 پاناسونیک از کیفیت تصویر 4K برای ارائه تصاویر با جزئیات استفاده می کنند، سری SQ1 دارای عملکرد مدیریت رنگ 12 محور برای بازتولید تصاویر در محتوای تابلوهای دیجیتال است. سری SQ1 مجهز به استاندارد جدید اسلات مشخصات SDM Intel® است. این نمایشگر های صنعتی برای استفاده در فروشگاه ها ، اتاق های جلسات ، اتاق مانیتورینگ ، فرودگاه ها و به طور کلی به عنوان تابلوهای عمومی مناسب می باشد. همچنین می توان این نمایشگر ها را به صورت عمودی نصب و راه اندازی کرد.

مانیتور های صنعتی سری SQ1

نمایش رسانه در نمایشگر های صنعتی پاناسونیک

با قرار دادن یک حافظه USB که محتوا در آن ذخیره شده است، پخش به طور خودکار شروع می شود. از آنجایی که این نمایشگر ها با کیفیت 4K سازگار است، بدون نیاز به استفاده از لپ تاب، به راحتی تصاویر را نمایش می دهد. محتوا را می توان به طور متوالی پخش کرد. همچنین می توان محتوا را از طریق LAN تغییر داد یا چندین نمایشگر را می توان کار کرد.

اتصال usb به نمایشگر های پاناسونیک

مشخصات فنی مانیتور صنعتی TH-86SQ1

محصولات مشابه مانیتور صنعتی پاناسونیک TH-86SQ1

لوگو تصویر گستران امید