جستجوی محصولات و مطالب

مانیتور صنعتی 65 اینچ سری SQE1 پاناسونیک با رزولوشن 4K و کارکد 24/7 و با روشنایی بالا 500cd/m² برای نصب در فضاهای عمومی و اماکن تجاری مناسب است ، این نمایشگر صنعتی دارای ورودی ها و خروجی های متفاوت می باشد.

معرفی مانیتور صنعتی پاناسونیک مدل TH-65SQE1

نمایشگر های صنعتی سری SQE1 پاناسونیک زاویه دید گسترده ای را برای ارائه دقیق اطلاعات به بسیاری از افراد در یک منطقه بزرگ ارائه می دهد ، از این رو برای نصب در ایستگاه های قطار، فرودگاه ها و پاساژ های تجاری بسیار مناسب است.

ماینتور صنعتی سری SQE1

نرم افزار مانیتورینگ و کنترل چندگانه

سازگار با نرم افزار نظارت و کنترل چندگانه برای افزودن عملکردهای جدید، مانند جستجوی خودکار برای نمایش نقشه ها و دستگاه های ثبت شده. نمایشگرها و تجهیزات جانبی در اینترانت را می توان کنترل کرد و وضعیت آنها را کنترل کرد. همچنین اعلان خطا و نشانگر خطا را می توان با عملکرد نظارت بر نشانه (با هزینه) برای بهبود تعمیر و نگهداری شناسایی کرد.

نرم افزار مانیتور نمایشگر های پاناسونیک

صفحه نمایش دارای یک پخش کننده داخلی USB

با قرار دادن یک حافظه USB که محتوا در آن ذخیره شده است، پخش به طور خودکار شروع می شود. از آنجایی که با 4K سازگار است، بدون نیاز به استفاده از رایانه شخصی یا ستاپ باکس، به راحتی ساینیج دیجیتال 4K را ارائه می دهد. محتوا را می توان به طور متوالی پخش کرد.

اتصال usb به نماشگر پاناسونیک

مشخصات فنی مانیتور صنعتی TH-65SQE1

.

محصولات مشابه مانیتور صنعتی پاناسونیک TH-65SQE1

لوگو تصویر گستران امید