جستجوی محصولات و مطالب

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-S6532LNS دارای کیفیت تصویر ضبط شده بسیار بالاست و برای ضبط سوژه در شرایط متفاوت و حساس مانند اتوبان ها ، خیابان ، جاده ، اماکن نظامی ، بیمارستان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین مدار بسته از لحاظ فنی دارای بالاترین استانداردهای موجود حال حاضر سیستم های نظارت تصویری می باشد.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-S6532LNS

سیستم فشرده سازی با کیفیت  H.265 و استفاده از تکنولوژی کدگذاری هوشمند جدید از جمله مزایای رقابتی این دوربین می باشد.  یکی از افتخارات شرکت پاناسونیک تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست است که استاندارهای  IP66 و IK10 را به طور کامل رعایت نموده و مکانیزم چرخ دنده پان و طول عمر بالا از ویژگی های منحصر بفرد این دوربین است. 6532 پاناسونیک با لنز زوم 40x زاویه دید بسیار بالایی در مسافت های طولانی دارد همراه با قدرت تثبیت زوم هوشمند که با ژیروسکوپ انجام می گیرد.

دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6532LNS

این دوربین دارای LED داخلی است، عملکرد دوربین مداربسته چرخشی در محیط هایی با نور کم با رنگ های واقعی و نویز پایین برای ضبط تصاویر در شب بسیار قابل تحسین است. مدت زمان ضبط طولانی تر که حجم کمتری از هارد را هنگام ذخیره سازی اشغال میکند و پهنای باند کمتری را هم احتیاج دارد.

دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6532LNS

مشخصات فنی دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6532LNS

محصولات مشابه دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6532LNS

لوگو تصویر گستران امید