جستجوی محصولات و مطالب

دوربین تحت شبکه پاناسونیک مدل WV-S6530N قابلیت تصویربرداری بیست و چهار ساعته در دما های مختلف ، برای نصب در فضاهای بیرونی بسیار مناسب هستند.

از جمله امکانات دوربین S6530N پاناسونیک می‌توان به لنز تله قدرتمند 84.6 میلی‌متری و دارا بودن همزمان زوم اپتیکال و دیجیتال اشاره کرد که امکان بررسی واضح و شفاف دورترین اجسام و اشخاص ساکن و متحرک با کیفیت FullHD را نمایش می دهد.

دوربین مداربسته پاناسونیک WV-S6530N

دوربین تحت شبکه WV-S6530N در دسته دوربین های داینامیک‌ فوق پیشرفته قرار دارد و تصویری به تفکیک نوری میان سوژه و پس زمینه را نمایش می دهد. این دوربین مدار بسته با توجه به قدرت ضبط خود برای ظبط تصاویر اجسام متحرک با سرعت زیاد برای نصب در سطح شهر و کنترل ترافیک مناسب می باشد.

دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6530N

 تصویر برداری از خیابان ها و کنترل تررد ماشین ها با مشکلات بسیاری مواجه است ، با توجه به تاریکی هوا ، چراغ‌های خیابان‌ها و خودرو های در حال حرکت در شب روشن می‌شود؛ در حالت عادی تصویری که از خودروها و سطح خیابان‌ها گرفته می‌شود سیاه دیده می‌شود. اما این دوربین مداربسته پاناسونیک با گستره داینامیک پیشرفته خود این توانایی را دارد که نورهای زمینه و مزاحم را کم و در عوض نور سوژه را زیاد کند. این دوربین با سرعت ضبط 60 فریم بر ثانیه‌ و هوشمندی خود، تصاویر با کیفیت‌، شفاف و با جزئیات کاملی را به ماموران کنترل ترافیک ارائه می دهد.

مشخصات فنی دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6530N

محصولات مشابه دوربین تحت شبکه پاناسونیک WV-S6530N

لوگو تصویر گستران امید