جستجوی محصولات و مطالب

دوربین های مدار بسته اسپید دام

تاکنون شاید در اتوبان ها و بزرگراه ها دوربین مداربسته های کنترل ترافیک، که به صورت نیمکره ای شکل هستند دیده باشید. دوربین مداربسته هایی که با توان چرخشی 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی می تواند با سرعت های قابل تنظیم گردش دورانی داشته باشد و همچنین می توانند نقاط دور تحت پوشش را از طریق بزرگنمایی اپتیکال با کیفیت بالا تصویربرداری کند.

در یکسری از مدل های این نوع دوربین اسپید دام برای در امان ماندن از ضربات احتمالی، لنز این دوربین مداربسته در یک کاور طلقی به حرکت در می آید و می تواند در دو محور عرضی و طولی با سرعت دلخواه شما، متناسب با نوع بزرگنمایی یا همان قدرت زوم که براساس واحد X شناخته می شود، زیر نظر داشته باشد. از این نوع دوربین مداربسته در محیط هایی که یک یا چند دوربین مداربسته که توانایی چرخش لنز را ندارند و نمی توانند نقاط کور داخل محیط را تحت پوشش قرار دهند، از این اسپید دام ها استفاده می شود.

یکی از بزرگترین مزیت هایی که اسپید دام دارای محافظ طلقی این است که به دلیل نصب در ارتفاع بیش از 3 متر و زاویه قرار گیری لنز دوربین در کاور طلقی، جهت لنز دوربین مداربسته اسپید دام مشخص نیست. تمامی دوربین مداربسته های اسپید دام دارای بدنه فلزی و استاندارد IP67 ,IP68 را دارا هستند که این ویژگی ها بدنه دوربین را در مقابل باران و رطوبت محافظت می نماید.

لوگو تصویر گستران امید