جستجوی محصولات و مطالب
ویدئو پروژکتور خانگی در رستوران ارکیده شمیران سنتر
ویدئو پروژکتور خانگی در رستوران ارکیده شمیران سنتر

این پروژه شامل نصب دو دستگاه ویدئو پروژکتور خانگی پاناسونیک در رستوران ارکیده واقع در بالاترین طبقه مجتمع تجاری شمیران سنتر می باشد ، فضای کافه این رستوران حدود 200 متر مربع می باشد.

برای پوشش فضای سالن و تماشای همه ی مشتریان در کافه ، دو دستگاه ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل PT-VW360 با کیفیت HD در دو طرف سالن نصب شده است. برای هر ویدئو پروژکتور دو پرده نمایش سقفی برقی 2.5 در 2.5 در دو طرف سالن نصب شده است.

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور خانگی PT-VW360 پاناسونیک

PT-VW360 از سری دستگاه های خانگی پاناسونیک می باشد که برای مصارف خانگی و نصب در رستوران ها طراحی و تولید شده است. این ویدئو پروژکتور به سبب داشتن رزولوشن WXGA قادر به پخش تصاویر با کیفیت HD می باشد.

شدت روشنایی این دستگاه 4000 انسی لومن و کنتراست آن 20000:1 است ، با وجود شیشه ای بودن فضای دور کافه و تابش مستقیم نور آفتاب این پروژکتور به خوبی تصاویر را با شدت روشنایی مناسب به مشتریان حاضر در کافه نمایش می دهد.

 

نصب ویدئو پروژکتور در رستوران ارکیده شمیران سنتر

هیجان پخش زنده دربی با ویدئو پروژکتور HD

یکی از مهمترین و جذاب ترین کاربرد های ویدئو پروژکتور ها ، پخش زنده رویداد های ورزشی از جمله مسابقات فوتبال است. ویدئو پروژکتور PT-VW360 پاناسونیک با پخش تصاویر با کیفیت HD به خوبی می تواند فضای پر هیجانی را برای تماشاچیان حاضر در کافه فراهم کند.

وجود دو پروژکتور و دو پرده نمایش در دو طرف سالن باعث شده تا همه حاضران در سالن به راحتی بتوانند جزئیات تصاویر را به خوبی تماشا کنند. تصاویر HD همراه با صدای بلندگو های سالن در کنار هم فضایی مانند یک استادیوم کوچک را برای حاضران فراهم کرده است.

 

ویدئو پروژکتور خانگی در رستوران ارکیده شمیران سنتر

 

برچسب ها

لوگو تصویر گستران امید