جستجوی محصولات و مطالب

مانیتور صنعتی پاناسونیک مدل TH-75CQ1 از سری نمایشگر های فضای داخلی پاناسونیک می باشد که قابلیت پخش تصاویر با رزولوشن 4K را دارد. سایز صفحه نمایش این نمایشگر صنعتی بدون قاب 1649*927 پیکسل می باشد.

این نمایشگر می تواند تصاویر 4k را در ابعاد بزرگ برای کاربران به نمایش بگذارد که این امر سبب شده تا کاربران در هنگام پخش تصاویر به خوبی بتوانند جزئیات را تماشا کنند و محو تماشا شوند.

موارد استفاده مانیتور صنعتی پاناسونیک مدل TH-75CQ1

به سبب صفحه نمایش بزرگ این مانیتور و کیفیت فوق العاده 4k در هنگام پخش تصاویر می توان از این نمایشگر برای فضاهای داخلی سالن های بزرگ و متوسط استفاده کرد. در لیست زیر به برخی از این مکان ها اشاره می کنیم.

  • ورودی مجتمع ها و پاساژ های تجاری و مسکونی
  • تابلوی اعلانات فرودگاه ها ، راه آهن ها و ترمینال ها
  • نمایش اطلاعات مشتریان و منوی رستوران ها و کافه ها
  • اتاق های مانیتورینگ و سرور

قابلیت اتصال USB در مانیتور صنعتی TH-75CQ1

نمایشگر TH-75CQ1 قابلیت اتصال فلش مموری از طریق پورت USB را دارد ، این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمین محتوای خود را به نمایش بگذارند. این پورت USB از انواع مختلف فرمت فایل از جمله عکس و فیلم ها پشتیبانی می کند.

قابلیت اتصال فلش مموری USB در مانیتور صنعتی TH-75CQ1

نمایش حالت های متفاوت تصاویر متناسب با محتوا

صفحات نمایش بصورت پیشفرض با حالتهای نمایش Standard یا Dynamic از پیش تنظیم شده اند. مانیتور های صنعتی پاناسونیک سری CQ1 از تنظیمات گسترده ای برای صفحه نمایش برخوردار هستند تا به کاربران بتوانند مناسب ترین حالت را برای نمایش محتوا و شرایط محیط انتخاب کنند.
کاربرمی تواند بهترین حالت تصویر را برای منبع ویدیو و محل نمایش انتخاب کند. به طور مثال برای پخش مسابقات ورزشی می توان از حالت Sport و برای پخش فیلم های سینمایی از حالت Cinema استفاده کرد.

مشخصات فنی مانیتور صنعتی TH-75CQ1 پاناسونیک

محصولات مشابه مانیتور صنعتی پاناسونیک TH-75CQ1

لوگو تصویر گستران امید