جستجوی محصولات و مطالب

مانیتور صنعتی پاناسونیک مدل TH-65CQ1 در دسته نمایشگر های حرفه ای پاناسونیک سری فضای داخلی (Indoor Signage) می باشد. این نمایشگر حرفه ای پاناسونیک قابلیت پخش تصاویر با رزولوشن 4k را دارد. وضوح تصویر و شدت روشنایی بالا در هنگام پخش تصاویر می تواند کاربران را مجذوب خود کند ، از همین رو مانیتور های صنعتی سری CQ1 پاناسونیک گزینه مناسبی برای پخش تبلیغات محیطی می باشند.

موارد نصب مانیتور های صنعتی سری CQ1

با توجه به قابلیت پخش تصاویر با کیفیت 4k ، این مانیتور ها برای نصب در فضا های داخلی سالن های بزرگ و مجتمع ها و اتاق های مانیتورینگ مناسب می باشند ، در لیست زیر به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

  • مراکز کنترل تردد راه آهن ، فرودگاه و پلیس راهور
  • مراکز دیسپاچینگ برق و سازمان های آب و فاضلاب
  • ورودی مجتمع ها و پاساژ های بزرگ برای نمایش تبلیغات
  • نمایش دموی محصولات در نمایشگاه ها و فروشگاه ها

نمایش حالت های متفاوت تصاویر متناسب با محتوا

صفحات نمایش بصورت پیشفرض با حالتهای نمایش Standard یا Dynamic از پیش تنظیم شده اند. مانیتور های صنعتی پاناسونیک سری CQ1 از تنظیمات گسترده ای برای صفحه نمایش برخوردار هستند تا به کاربران بتوانند مناسب ترین حالت را برای نمایش محتوا و شرایط محیط انتخاب کنند.
کاربرمی تواند بهترین حالت تصویر را برای منبع ویدیو و محل نمایش انتخاب کند. به طور مثال برای پخش مسابقات ورزشی می توان از حالت Sport و برای پخش فیلم های سینمایی از حالت Cinema استفاده کرد.

مشخصات فنی مانیتور صنعتی TH-65CQ1

محصولات مشابه مانیتور صنعتی پاناسونیک TH-65CQ1

لوگو تصویر گستران امید