جستجوی محصولات و مطالب

سیستم ارائه بی سیم PressIT یک سیستم ارائه بی سیم plug-and-play است که برای رفع نیاز به کابل طراحی شده و اشتراک گذاری محتوا بین رایانه های مختلف را تسهیل می کند. شرکت کنندگان به سادگی دکمه فرستنده را به پورت های USB و HDMI رایانه خود متصل کرده و دکمه را فشار دهید تا محتوای آنها در صفحه نمایش اتاق به اشتراک گذاشته شود. نیازی به راه اندازی شبکه ، نصب نرم افزار یا درایور نیست. PressIT به چهار مجری در یک زمان اجازه می دهد تا محتوای بصری و صوتی را نمایش دهند.

سیستم ارائه بی سیم PressIT دو نسخه ارائه می دهد: اصلی با جعبه تنظیم بالا یا بدون کابل با گیرنده SDM. گیرنده SDM طوری طراحی شده است که کاملاً در شکاف انبساط Intel® SDM صفحه نمایش قرار گیرد ، بنابراین نیازی به اتصال کابل بین رایانه و صفحه نمایش نیست. برای نمایشگرها و پروژکتورهای بدون شکاف SDM برای گیرنده ، می توانید یک نسخه تنظیمات بالا را به دستگاه متصل کنید. برخلاف سایر سیستم های موجود در بازار ، نیازی به نصب نرم افزار اختصاصی نیست.

سیستم ارائه بی سیم pressit پاناسونیک

نصب هوشمند سیستم ارائه پاناسونیک pressit

راه اندازی ساده "plug-n-play" برای یک تجربه کاربری ثابت و بصری. تصاویر را می توان از طریق رایانه بی سیم نمایش داد و دو نوع گیرنده متناسب با محیط کاربر در دسترس است. نوع گیرنده STB را می توان با نمایشگرها و پروژکتورهای پاناسونیک استفاده کرد. کافی است کابل HDMI را وصل کنید. گیرنده استاندارد Intel® SDM به شکاف های توسعه در پشت صفحه متصل می شود و نیازی به فضای نصب ندارد.

سیستم ارائه بی سیم pressit پاناسونیک

ساده آسان برای استفاده از عملیات
نصب نرم افزار خاصی برای رایانه ضروری نیست. کامپیوتر مجری را می توان به سادگی با فشردن یک دکمه ، بدون نیاز به اتصال مجدد کابل ، تغییر داد. کاربر به سادگی یک دکمه روی فرستنده را فشار می دهد تا صفحه کامپیوتر نمایش داده شود. PressIT با استفاده از فناوری غیرهمکار ، غیرقابل اعتماد و پیچیده ، کار حدس را انجام می دهد. PressIt زمان خرابی و اختلالات را کاهش می دهد که منجر به جلسات کارآمدتر و پربارتر می شود.

سیستم ارائه بی سیم pressit پاناسونیک

تصاویر استثنایی با کیفیت بالا در پرس ایت پاناسونیک

پردازش سخت افزار فشرده سازی و رفع فشار را برای وضوح Full-HD 1080p امکان پذیر می کند. انتقال بی سیم IEEE802.11ac برای پخش محتوای قابل اطمینان و با کارایی بالا با وقفه سازگار است. ارائه های حاوی محتوای ویدئویی بدون زمان تاخیر روان و برای جلسات م effectiveثر و کارآمد بافری نامناسب است.

مشخصات فنی سیستم ارائه بی سیم PressIt پاناسونیک

محصولات مشابه سیستم ارائه بی سیم PressIt پاناسونیک

لوگو تصویر گستران امید