جستجوی محصولات و مطالب

کیبورد کنترل دوربین های مداربسته

در بسیاری از مکان ها نیاز است تا تصاویر از نقاط مختلف دریافت شود. مکان های مانند فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ که نیاز به کنترل کردن نقاط مختلف دارند، باید توسط دوربین های مختلف نظارت گردند.

علاوه بر آن در ادارات و شرکت های مختلف که افراد زیادی در یک بخش مشغول به فعالیت هستند، ممکن است نیاز به کنترل شدن توسط مدیریت داشته باشند. در این صورت نیاز است تا از چند دوربین در زوایای مختلف اتاق استفاده شود و هر یک به تصویربرداری از ناحیه ای خاص بپردازد. اما این امکان نیز وجود دارد که دوربین هایی را در این اماکن به کار برد که قابلیت چرخش را داشته و نیازی به نصب چندین دوربین در یک مکان نخواهد بود.

کنترلر دوربین مدار بسته چیست؟

کیبرد کنترلر دوربین مدار بسته یکی از تجهیزات جانبی در دوربین های مدار بسته گردان می باشد که با وجود قطعاتی که دارد امکان تنظیم زاویه و جا به جایی دوربین توسط کاربر وجود خواهد داشت. با وجود این دستگاه می توان بر روی تصاویری که جزئیات آنها مد نظر است به مقدار دلخواه زوم کرده و و یا دوربین را به سمت دیگری هدایت کرد.

کنترلر دوربین مدار بسته می تواند در انواع دوربین های آنالوگ و تحت شبکه که به صورت اسپید دام می باشند مورد استفاده قرار گیرند. امکان برقراری ارتباط دستگاه کنترلر دوربین مدار بسته یا joy stick با سایر اجزا مانند دستگاه DVR، دوربین ها و سایر اجزا وجود دارد و این کار به واسطه  RS485 صورت می گیرد.

لوگو تصویر گستران امید