جستجوی محصولات و مطالب

براکت مانیتور صنعتی و ویدئو وال

براکت سازه ای فلزی است که برای نصب نمایشگر ها بر روی پایه ها فلزی ، استراکچر های فلزی ، سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرند ، این نگهدارنده ها بسته به ابعاد و وزن نمایشگر ها دارای ویژگی های مختلفی هستند به طور نمونه برخی قابلیت جابجایی نمایشگر ها را  در همه جهت ها دارند. این براکت ها در سایز های مختلف با ورق های فولادی و آهنی طراحی شده اند تا در شرایط و حالت های مختلف تمام نیاز های مشتریان را برطرف سازند.

براکت مانیتور صنعتی و ویدئو وال

پایه نمایشگر های صنعتی

پایه های نمایشگر عموما سازه هایی از جنس فولاد و یا آهن هستند که در ابعاد مختلف برای نمایشگر هایی با ابعاد مختلف طراحی و تولید می شوند ، این سازه ها قابلیت تحمل وزن های مشخصی را دارند که متناسب با وزن نمایشگر متغیر هستند. از دیگر مشخصه های بارز این پایه ها میتوان به قابلیت جابجایی این سازه به همراه نمایشگر بر روی چرخ های مستحکم اشاره کرد. عموما از این نوع پایه ها در سالن های همایش ، نمایشگاه ها و به طور کلی در فضا هایی که نیاز به جابجایی نمایشگر ها وجود دارد ، استفاده می شود.

پایه مانیتور صنعتی و ویدئو وال

ماژول وایرلس نمایشگر های حرفه ای

ماژول ( دانگل ) وایرلس , رابطی برای ایجاد ارتباط بدون سیم بین یک فرستنده (source) و یک گیرنده (display) می باشد. این کیت های وایرلس بسیار کاربردی هستند و می توانند کاربر را از مشکلات کابل کشی رها سازند. در بیشتر موارد این ماژول ها توسط پورت usb و یا hdmi به گیرنده متصل می شوند ، هر ماژولی متناسب با دستگاه های مخصوص به خود مورد استفاده قرار می گیرد ، برخی از ماژول ها قابلیت پخش صوت و تصویر به صورت زنده و اکثر آنها فقط قابلیت پخش تصاویر و فایل های متنی را دارند. برای برقراری ارتباط بین فرستنده و گیرنده از طریق ماژول نرم افزار های مخصوص آن ماژول برای سیستم عامل های مختلف موجود می باشد.

ماژول وایرلس مانیتور صنعتی و ویدئو وال

ریموت کنترل ویدئو وال و مانیتور صنعتی

ریموت کنترل ها می توانند وسایل مصرفی الکترونیکی اطراف ما را کنترل کنند ، این کنترل ها بسته به نوع و اندازه شان دارای منبع تغذیه های متفاوتی هستند که عموما توسط باطری ها و برخی توسط شارژر تغذیه می شوند. ریموت کنترل ها برای جلوگیری از تداخل امواج ارسالی متناسب با هر دستگاه طراحی می شوند ولی گاها بعضی از دستگاه ها دارای ریموت کنترل های مشترکی هستند. بسیاری از ریموت کنترل ها برای برقراری ارتباط از امواج مادون قرمز (infrared (IR) signals) و تعداد دیگری نیز از سیگنال‌های رادیویی (radio signals) استفاده می‌کنند.

ریموت کنترل مانیتور صنعتی و ویدئو وال

لوگو تصویر گستران امید